Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

 

Sejwy Holiday House

Adres obiektu Sejwy 12I, 16-515 Sejwy
 

Dodaj opinię
 


 

Ocena ogólna
na podstawie 1 opinii
5.0
Wyposażenie 5.0
Czystość 5.0
Lokalizacja 5.0
Obsługa 5.0
Zgodność z ofertą 5.0
Jakość do ceny 5.0
 

 


Pokaż opinie dotyczące cech:
 


 

 

Opinie 1-4 z 4

 
 

Krysia i Janusz z Krakowa
Dodano: 2017-06-18
Pobyt od: 2017-06-03 do 2017-06-17 IP: xx.69.109.227
 
 
    

Podpisujemy się pod poprzednimi opiniami czyli czysto, wygodnie i zgodnie z opisem miłych właścicieli.


 
Monika
Dodano: 2010-07-27
 

W domku w Sejwach byliśmy tego roku. Pobyt wspominamy bardzo dobrze. Dom bardzo ładny, czyściutki, pachnący, wyposażenie bardzo dobre. Okolica przepiękna i spokojna. Codziennie przychodziła do nas pod płot rodzina sarenek. No i do tego piękne jezioro z łódką, a także bliskość Litwy. Niczego więcej do udanego wypoczynku nie potrzeba.


 
Magda, Ola, Piotrek, Paweł i Janusz
Dodano: 2008-08-12
 

Miejsce wymarzone do odpoczynku, dla wszystkich, a szczególnie dla mieszczuchów. Cisza i spokój oraz poczucie bezpieczeństwa sprawiają, że pobyt w tym miejscu jest ukojeniem dla nadszarpniętych nerwów:)Zagospodarowanie dni niepogody /bo i takie bywają/ to także możliwość odwiedzania różnym miejsc na suwalszczyźnie /bliziutko Litwa!/.Gospodarze dbali o nasze wygody i dobre samopoczucie i o to, żeby te wakacje były dla nas najmilszym wspomnieniem z wakacji. Polecamy z czystym sumieniem .Pozdrawiamy przemiłych Gospodarzy i najmłodszą latorośl czyli Piotrusia!


 
Andrzej
Dodano: 2008-08-04
 

Byłem dwa lata temu w Karasiewie, wspaniałe miejsce, wspaniały domek. Wtedy zakochałem się w Suwalszczyźnie i postanowiłem tu jeszcze wrócić. Moje marzenie zostało zrealizowane w tym roku, gdyż miałem przyjemność odwiedzić Sejwy i zamieszkać w nowym, pięknym domku, położonym nad ładnym jeziorem. Kto szuka ciszy, spokoju, relaksu powinien koniecznie tu przyjechać. Domek jest bardzo dobrze wyposażony, zieleń przepiękna, soczysta, łódka czeka na amatorów wędkarstwa, ryby też, cóz więcej potrzeba? Mam nadzieję, że jeszcze jakiś urlop spędzę w tych stronach. Bardzo dziękuję w imieniu całej naszej szóstki gospodarzom za ciepłe przyjęcie. pozdrawiam:)


Opinie 1-4 z 4

 

Dodaj wpis do księgi gości

 

Obiekt polecam na wyjazdy:

 


Oceń standard lokalu wg kryteriów:

 
12345Nie dotyczy
Czystość:*
Jakość do ceny:*
Lokalizacja:*
Obsługa:*
Wyposażenie:*
Wyżywienie:*
Zgodność z ofertą:*
 


Szczegóły wpisu:

  • Od: do:
 
 
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie